Katalog koszulek

Decydując się na wykonanie odzieży firmowej jednym z ważniejszych czynników, jaki przesądza o wyborze konkretnej oferty, jest jakość. Naszym Klientom proponujemy koszulki wykonane z wysokogatunkowych tkanin, które zachowają swój kolor oraz estetykę przez wiele lat. Stawiamy także na jakość nadruku, który musi charakteryzować się trwałością i odpornością.

Oferowane przez nas koszulki z nadrukiem pochodzą od sprawdzonych i uznanych producentów, dzięki czemu Klient zyskuje towar trwały, estetyczny i wykonany z tkanin naturalnych. Proponujemy szeroki wybór kolorów, fasonów i rozmiarów koszulek, co pozwala na zamówienie modeli dopasowanych do wzrostu, sylwetki pracowników oraz barw firmowych. Drukujemy także na materiałach powierzonych przez naszych Klientów.

Personalizowane koszulki są idealnym nośnikiem reklamy, znakiem identyfikacyjnym pracowników, drużyny piłkarskiej, zespołu muzycznego czy szkoły. Sprawdzą się także jako odzież targowa i eventowa, profesjonalizując wizerunek firmy.

Koszulki na zamówienie

Wykonujemy koszulki na zamówienie już od jednej sztuki, personalizując ich treść, a także dostosowując wygląd do indywidualnych oczekiwań Klientów. W asortymencie znajdują się: koszulki polo, t-shirty damskie, męskie oraz dziecięce. Stosujemy różne metody druku, w zależności od ilości odzieży oraz jakości materiału. Wykorzystujemy druk bezpośredni DTG, sitodruk, termotransfer foliami flex i transfer laserowy.

Koszulki z własnym nadrukiem wykonywane są w technologii pozwalającej na zachowanie trwałości napisu, jego czytelności, a także odwzorowania kolorystycznego nawet po wielu praniach. Przygotowujemy koszulki z napisami lub ze skomplikowaną grafiką, która może pokrywać przednią i tylną część odzieży, jak również rękawy. Wyposażenie techniczne naszej firmy pozwala na druk nawet w formacie 40 x 60 cm, przy zachowaniu pełnej czytelności zdobienia.

Jakość wydruku

Drukując w przeważającej większości na tekstyliach bawełnianych, stosujemy metodę DTG, czyli druk bezpośredni wszystkimi kolorami wraz z przejściami barwnymi. Dzięki tej technologii możliwe jest wykonanie nadruku wprost z pliku przekazanego przez Klienta. Pozwala to na obniżenie kosztów, pomijając etap przygotowalni oraz umożliwia druk skomplikowanych grafik w pełnej kolorystyce wraz z setkami przejść tonalnych i idealnym wręcz odwzorowaniem detali.

W pracy wykorzystujemy jedynie materiały i atramenty renomowanych producentów np. DuPont, a posiadany park maszynowy pozwala na realizację nadruków na różnych tkaninach, zachowując czytelność i trwałość zdobienia. Nadruk jest odporny na rozciąganie i uszkodzenia. Oferujemy koszulki z nadrukami w atrakcyjnych cenach, gwarantując szybki termin realizacji i wysoką jakość wykonanych prac.

W branży poligraficznej mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie wysokiej jakości nadruków, z wykorzystaniem najnowszych dostępnych na rynku maszyn. Dysponujemy dużym stanem magazynowym odzieży, aby móc realizować zamówienia sprawnie i terminowo. Nasze produkty to trwałe, bawełniane koszulki w wersji ekonomicznej i premium, dopasowane do oczekiwań Klienta.

Zapraszamy do kontaktu. Wykonamy dla Państwa koszulki z napisami, koszulki z logo firmowym, a także koszulki ze zdjęciem, które staną się modnym gadżetem firmowym lub znakiem identyfikującym organizowane przez Państwa wydarzenie, konferencję lub event.

Właśnie dlatego stawiamy na naprawdę sprawdzone i znane firmy.


 *Podane cenny netto są orientacyjne dla ilości do 30 szt. i dotyczą zamówień minimalnych zamówień na łączną kwotę 500 zł netto

Uwagi dot. nadruku na powierzonych materiałach
Wykonujemy również usługi na powierzonych koszulkach lub innych materiałach tekstylnych. Niestety, nie każdy materiał się nadaje do nadruku. Niektóre materiały np. żółkną – podczas wykonywania nadruku. Z tego względu zachęcamy do korzystania z koszulek oferowanych przez naszą firmę – zostały one starannie dobrane pod kątem przydatności do stosowanych technologii jak i wytrzymałosci w dalszym użytkowaniu.